Galaxy Note 8 na renderze w Coral Blue

Galaxy Note 8 nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, a już pojawiają się jego rendery. Jeden z nich przedstawia go w wersji Coral Blue.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Galaxy Note 8, najnowsza generacja biznesowego smartfona Samsunga, zostanie zaprezentowana pod koniec sierpnia. Wówczas poznamy oficjalną specyfikację nowego produktu.

Nie przeszkadza to jednak w wyciekach renderów prezentujących wygląd nowego sprzętu. Jeden z najnowszych właśnie pojawił się w sieci i przedstawia telefon w wersji Coral Blue. Była to jedna z wersji kolorystycznych Galaxy Note 7, która okazała się prawdziwym hitem. Wielu klientów wybierało ten właśnie kolor.

Oczywiście nie wiadomo, czy Galaxy Note 8 będzie oferowany w wersji Coral Blue, ale jest to całkiem prawdopodobne. Już wkrótce na amerykańskim rynku w tym kolorze pojawią się Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Nie byłoby więc dużym zaskoczeniem, gdyby kolejny flagowiec również do oferował.

Oczywiście jest to tylko render, który nie przedstawia ostatecznego wyglądu sprzętu. Widać to głównie po braku czytnika odcisków palców na tylnym panelu. A z ostatnich wieści wynika, że nie będzie on wbudowany w wyświetlacz, gdyż nadal nie rozwiązano wszystkich problemów technicznych.

Galaxy Note 8

Źródło: Tekz24.com

You may also like...

2 komentarze

  1. Bed pisze:

    Samsung juz w S 8 nie dal rady z czytnikiem pili papilarnych teraz w note 8 tez ma go nie być to jakąś masakra co ta firma wyprawia i to ma być topowy model śmiechu warte

  2. Ty łóżko!!!
    Ni zrób kaki przypadkiem