Galaxy Note 8 z wyświetlaczem 6,4″ 4K?

Najnowsze wieści z Chin wskazują, że Galaxy Note 8, który pojawi się na rynku jesienią, będzie mieć znacznie większy ekran niż poprzednia generacja. Plotki sugerują bowiem rozmiar 6,4″ i rozdzielczość 4K.

Jest raczej mało prawdopodobne, by Samsung zdecydował się zainstalować w Galaxy S8 ekran 4K, ale wcale nie oznacza to, że koreański producent nie jest przekonamy do takich wyświetlaczy.Jedno z chińskich źródeł twierdzi bowiem, że tego typu ekran znajdzie się na pokładzie Galaxy Note 8, kolejnej generacji biznesowego phabletu, która zostanie zaprezentowana jesienią bieżącego roku. Według niego telefon dostanie ekran 4K o przekątnej 6,4″.

Na chwilę obecną na rynku nie ma zbyt wielu mocnych smartfonów posiadających tak duży ekran, więc Samsung nie miałby zbyt dużej konkurencji. A tymczasem taki wyświetlacz w sprzęcie wykorzystywanym do pracy, będzie świetnym pomysłem, gdyż znacznie ułatwi korzystanie z różnego rodzaju biznesowych aplikacji, edytorów tekstu, arkuszy kalkulacyjnych itp. A przy tym będzie doskonale nadawał się do rozrywki, np. oglądania filmów. Nieoficjalnie mówi się także, że Galaxy Note 8 dostanie również 6 GB RAM.

Powyższe informacje są naturalnie niepotwierdzone, więc nie wiadomo ile jest w nich prawdy.

Źródło: Cnbeta.com

You may also like...