Nowa beta Androida 10 dla Galaxy S10 już w Polsce

Rodzina smartfonów Galaxy S10 otrzymała kolejną betę systemu Android 10. Jest to już czwarta wersja, od rozpoczęcia programu beta testów nowego interfejsu One UI 2.0.

Użytkownicy smartfonów z serii Galaxy S10 zapewne ucieszy wiadomość, że ich sprzęt już niebawem powinien dostać upragniony system Android 10. Samsung udostępnił im właśnie najnowszą betę nowego systemu operacyjnego. Dodam, że jest to już czwarta wersja beta, odkąd koreański producent rozpoczął testy nowego interfejsu użytkownika.

Beta o numerze G97**XXU3ZSK9 jest już dostępna w kilku europejskich krajach. Oprócz Niemiec, Francji, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii, można ją również pobrać w Polsce. Aktualizacja waży 345 MB i skupia się przede wszystkim na naprawie występujących błędów. Likwiduje m.in., migotanie ekranu oraz rozmazujące się tło, pojawiające się podczas powrotu z aplikacji do ekranu głównego. Naprawia ponadto błąd związany ze znikaniem paska statusu, obcinaniem klawiatury w dolnej części oraz brakiem możliwości zmiany jej wielkości.

Oprócz tego aktualizacja poprawia interakcję gestami, a także pozbywa się dźwięku pojawiającego się podczas podłączania urządzenia Bluetooth.

Samsung jest już bliski zakończenia testów One UI 2.0 w Korei Południowej, co sugeruje że już niebawem może pojawić się pełna wersja. Wszystko zależy jednak od liczby błędów, które pozostaną po finalnej wersji beta. Nie wiemy jednak kiedy producent planuje udostępnić pełną wersję nowego systemu.

Galaxy S10

Źródło

You may also like...