Nowe funkcje kamer Galaxy Note 10 trafiły do rodziny Galaxy S10

Posiadacze Galaxy S10 z pewnością ucieszą się z nowej aktualizacji udostępnionej przez producenta. Dostarcza bowiem nowe funkcje kamer znane z modelu Galaxy Note 10.

Jeśli jesteście posiadaczami Galaxy S10 i zazdrościliście swym kolegom z Galaxy Note 10 funkcjonalności ich aparatów, to już nie musicie. Producent właśnie udostępnił dla tego modelu aktualizację oprogramowania, która dostarcza nowe opcje.

Aktualizacja przeznaczona jest dla całej rodziny urządzeń, mianowicie Galaxy S10e, S10 oraz S10+, wyposażonych w procesor Exynos. Oznacza to, że można ją pobrać także na europejskie wersje tych urządzeń.

Poprawka o numerach G970FXXU3ASIG, G973FXXU3ASIG i G975FXXU3ASIG w tej chwili jest dostępna w Niemczech oraz Szwajcarii. Ale w najbliższych dniach powinna dotrzeć także do pozostałych krajów Starego Kontynentu. Z dostarczonych przez producenta informacji wynika, że wprowadza funkcje Live focus, Live focus video i Night Mode. Szczególnie interesująca może być funkcja Live focus video, dostępna dla przedniej oraz tylnej kamery. Pozwala bowiem wprowadzić do nagrań wideo efekt bokeh, zarezerowany dotąd tylko dla zdjęć.

Nie jest to cała zawartość nowej aktualizacji. Przynosi ze sobą również nowe funkcje DeX zarezerwowane dotąd tylko dla Note 10. Umożliwiają one dostęp do aplikacji zapisanych w telefonie z dowolnego komputera.

Aktualizacja zawiera dodatkowo wrześniowy pakiet zabezpieczeń telefonu. Składa się na niego kilkanaście łatek dla Androida, a także kilka poprawek przeznaczonych do firmowego oprogramowania Samsunga.

Galaxy S10

Źródło

You may also like...