Najnowsze zdjęcia prezentują wymiary modelu Galaxy S10 Plus

Ice Universe zdradził kolejne szczegóły nadchodzącego Galaxy S10 Plus. Zamieszczone przez źródło zdjęcia szkła oraz etui, ujawniają wymiary nowego smartfona.

Na premierę nowych flagowców Samsunga musimy jeszcze kilka miesięcy poczekać. Tymczasem źródła przecieków wciąż dostarczają nam kolejne informacje dotyczące nadchodzącego sprzętu. Przoduje w tym Ice Universe, który opublikował kilka nowych zdjęć dających nam całkiem niezłe pojęcie na temat wymiarów modelu Galaxy S10 Plus. Źródło ma kontakty u dostawców podzespołów, więc prezentowane przez nie informacje są bez wątpienia bardzo wiarygodne.

Najnowsza fotografia, którą Ice Universe pokazał na swym Twitterze prezentuje szkło chroniące wyświetlacz smartfona. Źródło przecieków nałożyło ja na model Galaxy Note 7 i jak widać na poniższym zdjęciu, jego wymiary są niemal identyczne z obudową telefonu. Pewne różnice w wymiarach oczywiście będą, ale nie powinny być zbyt duże.

Wymiary S10 Plus będą podobne do poprzednich modeli

Ciekawostką jest to, że szkło chroniące wyświetlacz Galaxy Note S10 Plus, nie jest zwykłym szkłem hartowanym. To dlatego, że smartfon posiada czytnik odcisków wbudowany bezpośrednio w ekran, z którym zwykłe szkło nie będzie działać. Jest to więc specjalna jego wersja, wyposażona w warstwę kleju umieszczoną pomiędzy standardowym szkłem oraz dodatkową jego warstwą. Taka konstrukcja pozwala wytłumić wszystkie wibracje, które mogłyby uniemożliwić poprawną pracę czytnika. Dla przyszłego nabywcy tego smartfona nie jest to dobra wiadomość. Oznacza bowiem, że wydatek na szkło ochronne będzie znacznie wyższy.

Na kolejnym zdjęciu Ice Universe pokazał etui do Galaxy S10 Plus, nałożone na Galaxy S9+. Fotografia jasno pokazuje, że mimo większego wyświetlacza ogólne wymiary nowego flagowca nie będą się znacząco różnić od poprzedników.

Przypomnę jeszcze, że oficjalna prezentacja nowych produktów Samsunga odbędzie się 20 lutego. To mniej więcej tydzień przed rozpoczęciem targów Mobile World Congress 2019. Wiemy, że Samsung pokaże w Barcelonie wiele nowych smartfonów i zapewne dlatego nie chce, by jego nowy flagowiec nie został przyćmiony przez inne produkty. Natomiast sprzedaż rozpocznie się prawdopodobnie 8 marca.

Galaxy S10 Plus

Galaxy S10 Plus

Galaxy S10 Plus

Galaxy S10 Plus

Źródło: Twitter.com

You may also like...