Galaxy S10 dostanie ceramiczne plecki. Będą w kolorze bieli i czerni

Najnowsze doniesienia dotyczące Galaxy S10, wskazują na obecność ceramicznych plecków w jednym z modeli. Będą w kolorze białym oraz czarnym.

Ostatnie dni to prawdziwy wyspy przecieków dotyczących najnowszego flagowca koreańskiego koncernu. Wczoraj informowałem, że nowy produkt będzie oferowany w czterech różnych wariantach. Kolejne doniesienia skupiają się na obudowie i wskazują, że jeden z modeli otrzyma ceramiczne plecki.

Przypomnę, że podstawowym modelem Galaxy S10 będzie SM-G970x. To budżetowy odpowiednik iPhone’a XR, który posiadać ma 5,8″ wyświetlacz oraz pojedynczą tylną kamerę. Nie znajdziemy w nim również czytnika odcisków palców umieszczonego pod wyświetlaczem. Natomiast będzie oferowany w kolorach białym, żółtym, czarnym oraz zielonym.

Modele SM-G973 i SM-G975, to standardowy S10 i S10+. Znajdziemy w nich odpowiednio 5,8″ oraz 6,44″ ekrany, a także podwójną oraz potrójną tylną kamerę. Ich obudowy będą dostępne w kolorach gradientu.

Najbardziej interesujący wydaje się jednak model SM-G975FC. To wspomniany Beyond X, który dostanie 6,7″ wyświetlacz, poczwórną tylną kamerę i podwójną przednią, a także modem 5G. Producent zainstaluje w nim także aż 512 GB pamięci flash, a także ceramiczne plecki w kolorach czarnym o białym.

Samsung w przeciwieństwie do innych producentów, nie stosował dotąd ceramiki. Ten materiał nie jest jednak obcy dla wielu firm takich jak Xiaomi, które korzysta z niego od 2016 roku. Również Essential Phone ma tylny panel z tego materiału. Ma on bowiem bardzo łatwy wygląd oraz jest przyjemny w dotyku. Jest przy tym niezwykle wytrzymały, gdyż jego twardość jest tylko odrobinę niższa od diamentu i szafiru. Oznacza to, że bardzo trudno go zarysować.

Oczywiście to nie jest jeszcze ostateczna wersja Galaxy S10 i wiele może się jeszcze zmienić.

Galaxy S10

Źródło: Sammobile.com

You may also like...