Netflix na iOS z nową aktualizacją. Wprowadziła lepszą kontrolę nad odtwarzaniem

Netflix właśnie udostępnił kolejną aktualizację swej firmowej aplikacji dla platformy iOS. Poprawka zapewnia lepszą kontrolę nad odtwarzaniem treści, wygodniejsze włączanie napisów oraz wybór nowych epizodów.

Z platformy Netflix coraz chętniej korzysta się na urządzeniach mobilnych. Firma dba więc o to, by dostęp do oferty był maksymalnie komfortowy. Szczególnie w przypadku sprzętu działającego na platformie iOS, który otrzymał właśnie kilka nowych, bardzo przydatnych funkcji.

Aktualizacja wprowadza parę nowych funkcji, które z pewnością docenią użytkownicy platformy, ponieważ zapewnia im lepszą kontrolę nad odtwarzaniem treści. Jedną z głównych zmian jest możliwość szybkiego przewijania filmu w tył lub przód, znana doskonale użytkownikom aplikacji YouTube. Wystarczy bowiem dwukrotnie puknąć w prawą lub lewą część ekranu, by przewinąć materiał o kilka sekund.

Oczywiście aplikacja w wersji na iOS posiała już wcześniej funkcję cofania filmu o 10 sekund, lecz do tej pory nie oferowała przeskoku do przodu. Użytkownik musiał więc korzystać z paska postępu, co oczywiście nie było zbyt dokładnym rozwiązaniem. Teraz będzie można robić to znacznie precyzyjniej.

Oprócz funkcji przeskakiwania o kilka sekund, w aplikacji powiększono też przyciski play i pauzy, aby łatwiej było z nich korzystać. Dodatkowo ułatwiono włączanie napisów do filmu, a także wybieranie kolejnych epizodów poszczególnych seriali.

Aktualizacja jest już dostępna w App Store, więc jeśli chcecie skorzystać z nowych funkcji, to właśnie tam powinniście skierować swe kroki.

Netflix

Źródło: 9to5mac.com

You may also like...