Lipcowa poprawka bezpieczeństwa trafiła na Galaxy S10

Lipcową poprawkę bezpieczeństwa wreszcie dostał także Galaxy S10. Plik o wadze 388 MB łata dziury w Androidzie oraz firmowym oprogramowaniu flagowego smartfona.

Zazwyczaj comiesięczne poprawki bezpieczeństwa Samsung udostępnia w najpierw swym najnowszym flagowcom. Natomiast w dalszej kolejności otrzymują ją pozostałe modele. W przypadku lipcowej poprawki było jednak odrobinę inaczej.

Lipcową poprawkę dostał już m.in., Galaxy A9 2018, którą można już pobrać również w naszym kraju. Otrzymał ją także model Galaxy A30 oraz Galaxy S7. Aktualizacji dotąd nie dostał jednak model Galasxy S10 i Samsung właśnie naprawił ten błąd.

Europejski model z Exynosem otrzymał właśnie lipcową poprawkę bezpieczeństwa. Jego posiadacze mogą ją pobrać m.in., w Niemczech oraz Szwajcarii. W ciągu kilku najbliższych dni powinna trafić również do innych krajów.

Aktualizację oznaczono numerem G97*FXXU3ASG8, a waży ona aż 388 MB. Jak w przypadku poprzednich modeli, możemy oczekiwać kilkudziesięciu poprawek do luk w systemie Android, a także w firmowym oprogramowaniu Samsunga. Oprócz łatania błędów systemu, aktualizacja poprawia też stabilność działania WiFi, Bluetooth oraz pracy aparatu.

Jeśli nie otrzymaliście jeszcze komunikatu o udostępnieniu poprawki, to warto ręcznie sprawdzić to w ustawieniach telefonu. Może jest już dostępna, gdyż powiadomienie nie zawsze się pojawia. Warto także pamiętać, by pobierać ją na swój smartfon za pomocą WiFi, jeśli nie chcecie zużywać posiadanego pakietu danych.

Galaxy S10

Źródło: Sammobile.com

You may also like...