Lipcowa poprawka bezpieczeństwa dla Galaxy A9 (2018) debiutuje w Polsce

Dwa kolejne smartfony Samsunga dołączyły do listy urządzeń, które otrzymały lipcową poprawkę bezpieczeństwa. Są to Galaxy A9 (2018) i Galaxy J7 Pro.

Coraz bardziej wydłuża się lista urządzeń mobilnych Samsunga, które dostały już lipcowy pakiet zabezpieczeń. Znajdują się na niej przede wszystkim modele flagowe, ale też te z nieco niższej półki. A teraz dołączyły do niej dwa kolejne modele z serii A oraz J, mianowicie Galaxy A9 (2018) i Galaxy J7 Pro.

Dystrybucja aktualizacji dla Galaxy A9 (2018) rozpoczęła się w Polsce, we Włoszech oraz kilku innych rynkach. Poprawka o numerze A920FXXU2BSFB, dostarcza szereg łatek dla Androida oraz oprogramowania Samsunga, ale to nie wszystko. Poprawia też stabilność działania aparatu oraz wprowadza Digital Wellbeing.

W przypadku Galaxy J7 Pro aktualizacja ma numer J730GDXU6CSF5 i również dostarcza szereg łatek dla Androida i firmowego oprogramowania Samsunga. Nie wiemy jednak jaka jest pozostała jej zawartość, gdyż producent na razie na razie listy. Możliwe więc, że wprowadza jeszcze kilka innych funkcji, ale o tym dowiemy się nieco później.

Pamiętajcie, że jeśli w Waszym smartfonie nie pojawił się komunikat o dostępności poprawki, to warto ręcznie to sprawdzić. Zrobicie to w ustawieniach telefonu, w zakładce “Aktualizacje oprogramowania”. Często bowiem komunikat się nie pojawia, a tymczasem pliki są już dostępne.

Galaxy A9

Źródło: Sammobile.com

You may also like...