Galaxy Watch Active 2 zaskoczy nas elegancką stylistyką

Do sieci trafiły oficjalne rendery promujące nowy smartwatch Galaxy Watch Active 2. Jego wygląd mocno nas zaskoczy, gdyż nie ma wiele wspólnego z aktywnością.

Samsung ma już kilka modeli smartwatchy w swej ofercie, w tym również wersje przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Taki sprzęt jest oczywiście odpowiednio dopasowany do warunków użytkowania. Ze zrozumiałych względów ma więc solidniejszą obudowę, która chroni go przed wstrząsami oraz uderzeniami.

Takiej samej stylistyki powinniśmy oczekiwać po modelu Galaxy Watch Active 2. Tymczasem jak pokazują najnowsze oficjalne rendery, wygląd zegarka niewiele ma z aktywnością wspólnego. Patrząc na poniższą grafikę odnosimy bowiem wrażenie, że jest to sprzęt bardziej pasujący do eleganckiego garnituru niż ćwiczeń na siłowni lub jazdy na rowerze.

Na grafikach zaprezentowanych przez Android Headlines widzimy delikatny sprzęt z prawdopodobnie skórzanym paskiem. Poprzednia generacja miała pasek silikonowy, więc nowy model będzie poważnym skokiem jakościowym. Oczywiście to tylko spekulacje, gdyż nie wiemy jeszcze z jakiego materiału producent wykona pasek.

Grafiki potwierdzają natomiast brak kluczowej funkcji znanego ze smartwatchy Samsunga. Mowa rzecz jasna o obrotowym bezelu wykorzystywanym do sterowania funkcjami. Przyszli użytkownicy nowego sprzętu będą więc musieli przyzwyczaić się do nowego systemu obsługi.

Oficjalna prezentacja Galaxy Watch Active 2 odbędzie się 7 sierpnia, równolegle ze smartfonem Galaxy Note 10.

Galaxy Watch Active 2

Źródło: Androidheadlines.com

You may also like...