Samsung Galaxy S11 w pięciu wariantach i bez płaskiego ekranu

Evan Blass ujawnił garść nowych informacji dotyczących Samsunga Galaxy S11. Smartfon będzie dostępny w pięciu wariantach, a jego premiera odbędzie się w połowie lutego.

Samsung wciąż nie ujawnił dokładnej specyfikacji swego najnowszego smartfona z rodziny Galaxy S. Dzięki pojawiającym się w sieci przeciekom, udaje nam się jednak coraz lepiej poznać nadchodzący sprzęt.

Dziś pisałem już, że flagowiec będzie miał zupełnie nowy 108 MP aparat wyposażony w hybrydowy zoom. W ten sposób będziemy mogli wykonywać zdjęcia bardziej oddalonych obiektów, bez pogorszenia jakości obrazu.

Nie są to bynajmniej jedyne szczegóły sprzętu, które dziś poznaliśmy. Kolejne informacje dostarczył Evan Blass, który często informuje nas o nowych urządzeniach mobilnych. Evan poinformował na swym Twitterze, że Samsung przygotuje aż pięć różnych wariantów Galaxy S11.

Spore zmiany zajdą w kwestii rozmiarów wyświetlaczy. W nowej generacji nie będzie już 5,8″ panelu Infinity-O, stosowanego w tegorocznym modelu. Co więcej, producent zrezygnuje też z płaskich wyświetlaczy, więc produkt otrzyma tylko ekrany z zakrzywionymi krawędziami. Jeśli natomiast chodzi o ich rozmiary, to według Evana będą to: 6,4″, 6,7″ oraz 6,9″. Ich proporcje wyniosą 20:9, natomiast wciąż nie wiemy czy nowe panele będą miały notcha czy też dziury pod przednie kamery.

Pierwsze dwie wersje mają być dostępne w wersjach LTE oraz 5G. Największy natomiast będzie wyposażony tylko w modem 5G. Można więc założyć, że nie wszędzie da się go kupić. Producent zapewne zaoferuje go tylko w krajach, gdzie nowa sieć będzie dostępna.

Według Blassa, premiera nowego flagowca odbędzie się w połowie lutego. Nie podał wprawdzie dokładnej daty, ale jak wiemy 18 lutego rozpoczynają się targi MWC 2020. Mówi się, że to właśnie tam Samsung zaprezentuje Galaxy S11, więc to by się zgadzało.

Galaxy S11

Źródło

You may also like...