AGM M5: Pancerny telefon z Androidem Go

Firma AGM wprowadza na rynek kolejny model pancernego telefonu komórkowego. AGM M5 to wytrzymały sprzęt wyposażony w system Android Go, zapewniający płynność działania sprzętu.

Pancerne telefony jeszcze parę lat temu traktowane były głównie jako ciekawostka. Szybko okazało się jednak, że jest to przydatny sprzęt nie tylko dla budowlańców i architektów. Coraz chętniej kupowane są także przez zwykłych użytkowników, gdyż ich solidne obudowy zapewniają wyższą trwałość i lepszą ochronę przez uszkodzeniami.

Większy popyt na tego sprzęt sprawia, że zaczynają go oferować kolejne firmy. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo AGM, które jest dość świeżym graczem na tym rynku, ale ma już na swym koncie kilka telefonów. Teraz prezentuje najnowszy model o nazwie AGM M5.

AGM M5

To pancerny telefon komórkowy, wyposażony wytrzymałą obudowę z certyfikatem MIL-STD 810G, oznaczającym odporność na upadki i wstrząsy. Natomiast norma IP68 gwarantuje użytkownikowi, że woda lub pył nie uszkodzi delikatnej elektroniki. Pracujący pod maską Qualcomm Snapdragon 210, który wspiera 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci użytkowej nie jest demonem prędkości. Ale w zupełności wystarcza dla takiego urządzenia.

AGM M5

Dużym atutem jest natomiast modem 4G LTE, zapewniający komfortowe korzystanie z globalnej sieci. Natomiast bateria, którą użytkownik może samodzielnie wymienić, wystarczy na cztery dni działania. Z kolei system Android Go zagwarantuje płynne działanie sprzętu oraz wszystkich aplikacji. Natomiast komfort obsługi zapewnia dotykowy wyświetlacz.

AGM M5

AGM M5 już niebawem pojawi się na europejskich rynkach.

Źródło

You may also like...