OnePlus zbudowało pianino ze swych smartfonów

Chińska firma OnePlus w nietypowy sposób promuje swój nowy smartfon OnePlus 7T Pro. Z 17 telefonów zbudowała w pełni funkcjonalne pianino, na którym można normalnie grać.

Producenci smartfonów czasem potrafią w bardzo oryginalny sposób promować swój sprzęt mobilny. Pomysł na nietypową promocję sprzętu miała też chińska firma OnePlus, która z kilkunastu egzemplarzy OnePlus 7T Pro zbudowała pianino.

Producent stworzył gadżet o nazwie OnePlus Phone Piano, do którego wykonania wykorzystano 17 egzemplarzy tego smartfona. Ułożono je jeden obok drugiego, tworząc w ten sposób jednolitą klawiaturę. A dzięki 90 Hz wyświetlaczom z technologią Fluid Display, granie na tym instrumencie jest bardzo płynne.

Oczywiście OnePlus Phone Piano nie powstało jako komercyjny produkt, lecz prezentacja możliwości chińskiego producenta. Pianina nie da się więc kupić, ale za to można będzie na nim zagrać. Producent wyruszył z nim w objazdowe tournee, na którym pokaże go wszystkim zainteresowanym.

Rozpoczęło się dziś w Londynie, pojutrze zawita do Paryża, zaś 14 listopada odwiedzi niemieckie miasto Rothenburg ob der Tauber. Prezentacja zakończy się w 16 listopada w Helsinkach. Możliwości sprzętu będzie prezentował pianista Karim Kamar.

OnePlus 7T Pro

Źródło

You may also like...