Zamawiając Galaxy S20 Plus i S20 Ultra dostaniemy darmowe słuchawki

Samsung przygotował nową promocję dla wszystkich, którzy chcą zamówić w przedsprzedaży Galaxy S20 Plus lub S20 Ultra. Każdy nabywca dostanie za darmo słuchawki Galaxy Buds+.

Samsung bardzo często organizuje ciekawe promocje przedsprzedażowe dla swych najnowszych smartfonów. Każdy kto zdecyduje się złożyć zamówienie zanim sprzęt oficjalnie trafi do sprzedaży, dostaje różne prezenty. Podobna promocja nie mogła więc ominąć również najnowszego modelu Galaxy S20.

Jak donosi nam Evan Blass, koreański koncern przygotował promocję dla nadchodzącego flagowca. Każdy kto zdecyduje się złożyć zamówienie na model Galaxy S20 Plus lub S20 Ultra, dostanie w prezencie słuchawki Galaxy Buds+. Informacja nie jest jeszcze oficjalna, jednak Blass opublikował na swym Twitterze promocyjną ulotkę sugerującą, że taka promocja będzie miała miejsce.

Jeśli informacja okaże się prawdziwa, będzie to z pewnością dodatkowa atrakcja. Dodam oczywiście, że same słuchawki także nie miały jeszcze oficjalnej premiery. Nie znamy więc na razie ich szczegółów technicznych, ale na pewno poznamy je 11 lutego, podczas prezentacji.

Nieoficjalnie mówi się jednak, że nowy model będzie wyglądał tak samo jak poprzedni i utraci funkcję redukcji szumów. Za to dostanie większy akumulator.

Galaxy S20 Plus

Źródło

You may also like...