Galaxy S7 Edge na nowym zdjęciu

Do oficjalnej premiery Samsungów Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge pozostało jeszcze kilka dni, ale zanim do tego dojdzie, prawdopodobnie będziemy już znali oba modele na wskroś, łącznie z ich wyglądem. W sieci pojawiło się bowiem kolejne zdjęcie, tym razem przedstawiające Galaxy S7 Edge.

Kilka dni temu jedna z wietnamskich witryn opublikowała pierwsze zdjęcie Galaxy S7. Teraz na chińskim portalu Weibo pojawiła się kolejna fotka najnowszego smartfona Samsunga, lecz tym razem jest to Galaxy S7 Edge. Jak wiadomo, wyświetlacz tego modelu będzie mieć rozmiar 5,7″ i ma być zakrzywiony z obu stron, co da się zauważyć na wspomnianej fotografii.
Wprawdzie fotka nie pozwala dostrzec wszystkich szczegółów, ale już teraz widać, że wzornictwo urządzenia nie jest zbyt nowoczesne, a przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. Wiadomo za to, że sprzęt będzie dość wydajny, ponieważ w benchmarku AnTuTu udało mu się uzyskać aż 134 704 punkty, czyli zdecydowanie więcej od Galaxy S7 z procesorem Snapragon 820, który zdobył jedynie 72 355 punktów.

Oczywiście na razie do wszystkich benchmarków należy podchodzić z rezerwą, dopóki nie pojawi się finalna wersja urządzenia.

Zobacz najtańsze smartfony

Źródło: Weibo.com

You may also like...