Thrustmaster Y280 – wieloplatformowe słuchawki dla graczy

Czysty dźwięk i dobre odwzorowanie odgłosów otoczenia w grze wielokrotnie potrafi uratować rozgrywkę. Coraz częściej zaczynają zdawać sobie z tego sprawę czołowi producenci sprzętu gamingowego, udoskonalając technologie w swoich słuchawkach czy głośnikach. Jedną z świeższych propozycji na polskim rynku są słuchawki Y280 wyprodukowane przez Thrustmaster.

Jak zapewnia producent, produkt został stworzony przy ścisłej współpracy z audiofilami. Za dokładne i w pełni realne doznania dźwiękowe odpowiadać ma równowaga krzywej pasma przenoszenia między tonami niskimi, średnimi i wysokimi.
W konstrukcji zastosowano 50 mm przetworniki i podwójny elektro-akustyczny wzmacniacz, który dodatkowo pogłębia basy. Słuchawki, poza dobrymi podzespołami, cechuje pełna izolacja od dźwięków otoczenia, którą zapewniają duże, stosunkowo miękkie nauszniki.

Jak przystało na headset dla graczy, Y280 wyposażone zostały w jednokierunkowy mikrofon, który można odpiąć lub regulować w zależności od kształtu głowy. Słuchawki posiadają 5,2 m kabel, na którym umieszczony został pilot pozwalający m. in. na regulację poziomu głośności w grze.

Zobacz najlepsze słuchawki dla graczy

Urządzenie jest zoptymalizowane pod: PlayStation4, Xbox One, PC, Xbox 360 i Mac. Jest także kompatybilne z: Nintendo Wii U i 3DS, PS Vita oraz większością smartfonów i odtwarzaczy mp3. Cena słuchawek wynosi 240 zł.

Najważniejsze cechy urządzenia:
– System audio: stereo
– Mocowanie mikrofonu: elastyczne, możliwość odpięcia
– Złącza: mini jack x1
– Impedancja: 16 Ohm
– Typ kabla: oplot plastikowy
– Komunikacja przewodowa
– Pasmo przenoszenia słuchawek: 20,00 – 20 000,00 Hz
– Regulacja głośności na przewodzie
– Długość przewodu: 5,2 m
– Platforma: Microsoft XBOX One, Microsoft XBOX 360, Sony PlayStation 4, PC

Źródło: entrymedia.pl

You may also like...