Galaxy S7 otrzyma rysik?

Największe smartfony Samsunga od dawna wyposażane są w rysiki, ponieważ w ten sposób korzystanie z tego sprzętu staje się znacznie wygodniejsze. Flagowe modele z rodziny Galaxy S nigdy nie posiadały takiego dodatku, ale nie można wykluczyć, że Samsung zechce to zmienić.

W sieci pojawił się najnowszy patent należący do Samsunga, przedstawiający prawdopodobnie obudowę nowego smartfona, w którą wbudowaną rysik S-Pen. Żadne z obecnych urządzeń tej firmy nie posiada digitizera Wacom, wymaganego do obsługi S-Pena, więc można założyć, że projekt zostanie wykorzystany w którymś z nowych modeli, np., w nadchodzącym Galaxy S7.Zobacz najtańsze smartfony

Oczywiście to tylko spekulacje, zaś na pojawiających się w sieci renderach Galaxy S7 nie widać było takiego rozwiązania. Z drugiej jednak strony Qualcomm opracował niedawno soniczny rysik, który idealnie pasowałby do takiej obudowy. A jako że procesory z rodziny Snapdragon wspierają tę technologię, to pomysł prezentowany przez najnowszy patent może być prawdopodobny.

Źródło: Engdtj.kipris.or.krYou may also like...