Galaxy S8: zdjęcie z przyciskami nawigacyjnymi

Galaxy S8 nie będzie już dysponował przyciskiem Home, a to oznacza także brak standardowych przycisków nawigacyjnych. Najnowsze zdjęcie, które wyciekło do sieci, pokazuje więc jak będą wyglądać ekranowe przyciski.

Najnowszy Samsung Galaxy S8 zostanie oficjalnie zaprezentowany dopiero pod koniec marca, ale prototypy tego modelu są już gotowe, więc ich zdjęcia coraz częściej wyciekają do sieci.Najnowsze z nich skupia się na kwestii nawigowania po opcjach nowego telefonu. Jak już wiadomo z wcześniejszych zdjęć, Galaxy S8 nie posiada przycisku Home, a tym samym także dwóch standardowych przycisków nawigacyjnych, znajdujących się standardowo po obu jego stronach. Oznacza to, że nawigację będą musiały przejąć przyciski ekranowe.

Jak to będzie wyglądało, możemy zobaczyć na najnowszym zdjęciu nadchodzącego telefonu. Na poniższej fotce widać, że przyciski nawigacyjne będą się pojawiać tylko wtedy gdy staną się potrzebne i mają znajdować się na specjalnym dedykowanym obszarze umieszczonym w dolnej części wyświetlacza. Nie da się jednak pominąć faktu, że ich ułożenie jest zupełnie inne niż w przypadku standardowych przycisków Androida i przycisk cofnięcia znajduje się po prawej, zamiast po lewej stronie.

Naturalnie musimy pamiętać, że wiarygodność tego zdjęcia nie została potwierdzona, więc należy do niego podchodzić z rezerwą.

Źródło: Twitter.com

You may also like...