Galaxy S9 już w przedsprzedaży na rynku rosyjskim

Jeden z rosyjskich sklepów internetowych wyskoczył przed szereg i uruchomił przedsprzedaż najnowszego Samsunga Galaxy S9 oraz S9+. Oba modele kosztują tam podobnie co w innych krajach.

Wkrótce powinna rozpocząć się oficjalna przedsprzedaż najnowszego Samsunga Galaxy S9 oraz jego większego brata S9+. Jeden z rosyjskich sklepów online okazał się jednak znacznie szybszy od producenta i już teraz rozpoczął przyjmowanie przedsprzedażowych zamówień na nowy sprzęt.

W jego ofercie Galaxy S9 SM-960 oferowany jest w cenie 59 990 rubli, czyli w przeliczeniu około 3660 zł. Natomiast za S9+ SM-G965 trzeba zapłacić 66 990 rubli, a więc 4087 zł. Oficjalna sprzedaż tego modelu rozpocznie się 16 marca. Już teraz można go jednak zobaczyć na wideo, które Samsung przypadkowo wrzucił do sieci.

Jest to promocyjny materiał, który zostanie wykorzystany w oficjalnej prezentacji, która odbędzie się za kilka godzin w hiszpańskiej Barcelonie. Wideo trwa 3 minuty i prezentuje nowy smartfon w pełnej okazałości. Widać nam nim także nowy DeX, a także potwierdzenie, że użytkownik nie będzie już potrzebował klawiatury i myszki do korzystania z tego akcesorium. Film pokazuje również w działaniu funkcję Bixby Vison wykorzystującą technologią rzeczywistości rozszerzonej.

Za kilka godzin poznamy natomiast wszystkie funkcje nowego flagowca. Prezentacja telefonu odbędzie się podczas targów MWC 2018 w Barcelonie i można ją będzie oglądać m.in., na oficjalnej stronie Samsunga.

galaxy s9

galaxy s9

Źródło: Ozon.ru

You may also like...