Nowe zdjęcia ekranu modelu iPhone X Plus

W sieci pojawiły się dwa zdjęcia pokazujące jak będzie wyglądał design nowego modelu iPhone X Plus. Fotografie pochodzące z fabryki LG w Wietnamie, pokazują ekran oraz digitizer kolejnego smartfona Apple.

Od pewnego czasu pojawiają się plotki sugerujące, że Apple pracuje nad nowymi modelami iPhone’ów. A jednym z najbardziej obiecujących projektów jest iPhone X Plus, który powinien ucieszyć fanów dużych telefonów, gdyż posiadać ma 6,5″ wyświetlacz.

Do tej pory informacje o nowym smartfonie pochodziły wyłącznie z przecieków, zaś jego wygląd mogliśmy sobie jedynie wyobrażać. Teraz jednak w sieci pojawiły się zdjęcia, które rzucają nieco światło na wzornictwo nowego modelu. Fotografie pochodzące ponoć z wietnamskiej fabryki koncernu LG, pokazują ekran oraz digitizer.

Jak widać na fotkach, wcięcie wyświetlacza jest praktycznie takich samych rozmiarów jak w obecnym modelu. Wygląda więc na to, że nie potwierdzą się niedawne doniesienia o zmniejszeniu jego rozmiarów. Na drugim zdjęciu widzimy złożony digitizer oraz elementy wyświetlacza, które znajdą się w tym modelu. Trudno jednak zobaczyć na nim jakieś szczegóły, choć można dostrzec m.in., słuchawkę oraz sensory umieszczone we wcięciu wyświetlacza.

Phone X Plus będzie prawdopodobnie jednym z trzech modeli, które Apple planuje na ten rok. Obok standardowego wariantu X-a pojawi się jeszcze 6,1″ budżetowy smartfon z wyświetlaczem LCD. Reszta dostanie panele OLED.

iPhone X Plus

iPhone X Plus

Źródło: Macx.cn

You may also like...