Galaxy S9 Plus ma już swego klona

Chińczycy jak zwykle udowadniają, że mogą stworzyć klona popularnego smartfona, zanim ten jeszcze pojawi się na rynku. W sieci pojawiło się wideo prezentujące taką kopię modelu Galaxy S9 Plus.

Chińczycy potrafią skopiować niemal wszystko, oferując to w znacznie niższej cenie. Czy klon jest tak samo dobry jak oryginał, to już oddzielna kwestia, ale nie da się zaprzeczyć, że taki proceder jest w tym kraju niezwykle popularny.

Dotyczy to również smartfonów, lecz w tym wypadku zjawisko jest o tyle ciekawe, że Chińczycy potrafią robić klony urządzeń, których nie ma jeszcze w sprzedaży. Na portalu Weibo pojawiło się wideo, prezentujące klona modelu Galaxy S9 Plus, który jak wiemy zostanie pokazany podczas targów MWC 2018.

Jak widać na tym filmie, klon kopiuje wzornictwo oryginału, a nawet jego interfejs, który jest bardzo podobny. Naturalnie nie jest to idealna kopia. Obudowa nie jest tak smukła, zaś ekran ma grubsze ramki. Trudno byłoby więc wziąć go za prawdziwego flagowca Samsunga, ale na pierwszy rzut oka można się nabrać.

Dodam tylko, że nie jest to pierwsza prezentacja klona tego modelu i parę tygodni temu można było zobaczyć inną wersję.

Galaxy S9 Plus

Źródło: Weibo.com

You may also like...