Galaxy Z Flip pokazany podczas gali Oscarów

Podczas gali rozdania Oscarów, Samsung pokazał swój nowy smartfon Galaxy Z Flip. Urządzenie pojawiło się w jednej z reklam prezentowanych podczas przerw.

Jak zapewne pamiętacie, jutro odbędzie się impreza Unpacked 2020, na której Samsung zaprezentuje nie tylko rodzinę Galaxy S20, ale również Galaxy Z Flip. Firma nie mogła jednak się doczekać, by pokazać światu swój najnowszy produkt i zaprezentowała go podczas gali rozdania Oscarów.

Smartfon zaprezentowano w specjalnie przygotowanej reklamie, którą znajdziecie poniżej. Możemy na niej zobaczyć sprzęt z różnych kątów, zaś reklama skupia się przede wszystkim na aparatach urządzenia. Jak widać, urządzenie pozwala wykonywać wideo połączenia oraz robić selfie, nawet gdy jest otwarte tylko do połowy. Reklama potwierdza również, że urządzenie będzie dostępne w kolorze czarnym oraz purpurowym.

Co ciekawe, w reklamie Samsung otwarcie przyznaje, że pośrodku głównego wyświetlacza smartfona może pojawić się fałda. Nie jest to bynajmniej wada techniczna, lecz naturalna charakterystyka takiego ekranu. Tym samym producent potwierdza, że nowy smartfon będzie cierpiał na tę samą przypadłość co Galaxy Fold.

Galaxy Z Flip

Dodam, że pełne możliwości nowego sprzętu poznamy już jutro.

Galaxy Z Flip

Źródło

You may also like...