Gamefly pojawi się na telewizorach Samsunga

Lubicie gry wideo, a nie chcecie wydawać pieniędzy na konsolę? Teraz nie jest to potrzebne, wystarczy posiadać telewizor Samsunga, na którym już niedługo będzie dostępny serwis Gamefly, oferujący streaming nowych gier.

Szefostwo usługi właśnie zapowiedziało, że już w niedalekiej przyszłości, Gamefly stanie się dostępny na wybranych modelach telewizorów tej koreańskiej firmy. Niestety nie będzie to opcja tak funkcjonalna, jak na innych urządzeniach.

Zamiast płacić stały abonament za dostęp do pełnej biblioteki, posiadacze telewizorów Samsunga, będą płacić 6,99 dolarów miesięcznie za dostęp do siedmiu wybranych tytułów z 40 dostępnych. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest w czym wybierać. W ofercie są m.in. takie tytuły jak Darksiders, seria Batman Arkham oraz kilka innych. Zaletą tego rozwiązania jest to, że grać możemy praktycznie bez potrzeby posiadania peceta lub konsoli, więc jest to świetna oferta dla niedzielnych graczy. Wystarczy tylko podłączyć kontroler do telewizora i już można się bawić.

Gamefly będzie dostępny w USA i Europie, a skorzystają z niego posiadacze modeli telewizorów wyprodukowanych od 2014 roku. Serwis będzie działać też na takim modelu, jak Samsung UE40H6500, który dzięki technologii Clear Motion Rate, świetnie nadaje się do współpracy z konsolami Xbox One oraz PlayStation 4. W sklepach dostaniemy go za 1949 zł.

Źródło: Theverge.com

You may also like...