Alienware 18 w specjalnie limitowanej edycji

Laptopy Alienware, marki Della specjalizującej się w sprzęcie dla graczy, od lat oferują najwyższą jakość wykonania i rewelacyjną wydajność. A teraz pojawiła się specjalna edycja modelu Alienware 18, który jest jeszcze lepszy i jeszcze mocniejszy.

Na początku tego roku Alienware odświeżyło nieco swą ofertę, wprowadzając do sprzedaży nowe modele laptopów z 15 i 17-calowymi ekranami. Teraz firma uczyniła to samo ze swym flagowym modelem, czyli Alienware 18. Latop wyposażono w czwartą generację procesora Intel Core i7 w najmocniejszej wersji 4940MX, który pracuje z częstotliwością aż 4,4 GHz!

Oczywiście sam procesor nie będzie w stanie zapewnić odpowiedniej wydajności w grach, dlatego w komputerze zainstalowano także dwie karty Nvidia GTX 970 lub Nvidia GTX 980. Wyświetlaniem obrazu zajmuje się natomiast 18-calowy ekran z matrycą Full HD. Pamięci RAM można zainstalować maksymalnie 32 GB DDR3, zaś aby nie zabrało miejsca na pliki, przewidziano możliwość wyposażenia sprzętu w aż cztery dyski twarde.

Alienware 18 można naturalnie zakupić w różnych konfiguracjach, ale jeśli chcemy tę najmocniejszą i najlepiej wyposażoną, musimy przygotować się na wydatek 4699 dolarów. Sprzęt jest już dostępny na oficjalnej stronie Della. Na polskim rynku Alienware 18 również jest dostępne i można go kupić w cenie 9799 zł.

Alienware 18

Źródło: Dell.com

You may also like...