Myszka CM Storm Mizar już dostępna w USA

Amerykańscy gracze mogą już odwiedzić najbliższy sklep komputerowy, by kupić tam najnowszą myszkę firmy Cooler Master o nazwie CM Storm Mizar.

Mizar jest produktem przeznaczonym dla graczy i oferuje klasyczne wzornictwo nawiązujące do wczesnych lat pecetów. Gryzoń ma bardzo prostą stylistykę, która bardzo przypomina pierwsze myszki Microsoftu. Została wyprofilowana dla osób praworęcznych i wyposażona w gumowane pokrycie dla lepszego chwytu, zlokalizowane po bokach. Jest także bardzo lekka, waży tylko 121 gram i świetnie nadaje się do FPS’ów, RTS’ów oraz innych gier wymagających szybkości oraz precyzji.

Producent wyposażył ją w wysokiej klasy sensor laserowy Avago 9800, legitymujący się czułością na poziomie aż 8200 DPI. Oczywiście parametry czułości mogą być zmieniane w locie za pomocą przycisków zlokalizowanych pod rolką. Ma również siedem programowalnych przycisków, a załączone oprogramowanie umożliwia tworzenie własnych profili. Miłośnikom podświetlenia spodoba się natomiast kolorowe logo w dolnej części obudowy.

Myszka w Polsce kosztuje około 160 złotych co zważywszy na parametry, jest ceną bardzo przystępną.

Źródło: Coolermaster.com

You may also like...