Przedstawiciel ZTE ujawnia szczegóły specyfikacji modelu nubia Red Magic 3

ZTE przygotowuje kolejny gamingowy smartfon o nazwie nubia Red Magic 3. Dzięki informacjom produceta, poznaliśmy kilka najważniejszych szczegółów jego specyfikacji technicznej.

Gamingowe smartfony nadal są co prawda niszowym sprzętem, ale z biegiem czasu pojawia się ich w sprzedaży coraz więcej. Wczoraj miała miejsce premiera modelu Xiaomi Black Shark 2, który może stanowić ciekawą alternatywę dla Nintendo Switch. A już nadchodzi kolejny sprzęt.

Chiński koncern ZTE przygotowuje model nubia Red Magic 3, który jest kolejną generacją smartfona tej firmy. Pierwszy model pojawił się w kwietniu zeszłego roku, oferując 6-calowy Full HD+, Snapdragona 835 z 6/8 GB RAM oraz baterię o pojemności 3800 mAh. W listopadzie 2018 roku pojawił się natomiast nubia Red Magic Mars, który jest ulepszoną wersją sprzętu, wyposażoną w mocniejszego Snapdragona 845.

Teraz długimi krokami zbliża się premiera kolejnego produktu z tej rodziny. A dzięki uprzejmości Ni Fei, głównego managera chińskiej firmy, poznaliśmy kluczowe elementy jego wyposażenia.

Nowy produkt otrzyma Snapragona 855, który w połączeniu z 12 GB RAM, zapewni płynne działanie wszystkich aplikacji, w tym także gier. Oczywiście producent zadba także o wydajne chłodzenie sprzętu, aby podczas dłuższych sesji nie pojawiło się ryzyko przegrzania. W tym modelu, po raz pierwszy na świecie wykorzystany zostanie system będący połączeniem chłodzenia cieczą oraz powietrzem.

Niewiele wiemy o wyświetlaczu nowego produktu. Fei twierdzi jednak, że jego odświeżanie będzie wyższe niż w dużej części gamingowych pecetów. Dodatkowo wyświetlacz będzie wyposażony w specjalne funkcje chroniące oczy użytkownika, co z pewnością przyda się podczas dłuższej zabawy.

Tajemnicą pozostaje także pojemność baterii, ale wiemy na pewno, że będzie większa od 3800 mAh akumulatora z poprzednich modeli. Dodatkowo pojawi się wibracyjny silnik 4D, który będzie obsługiwał system haptyczny.

Premiera nubia Red Magic 3 odbędzie się już w kwietniu i wówczas poznamy wszystkie jego szczegóły techniczne.

nubia Red Magic 3

nubia Red Magic 3

Źródło: Weibo.com

You may also like...