Samsung Galaxy A40 będzie miał tylko podwójny aparat

Wbrew wcześniejszym doniesieniom, Samsung Galaxy A40 nie będzie mieć potrójnego aparatu, lecz tylko podwójny. Potwierdzają to najnowsze rendery.

Samsung w ostatnim czasie zaczął mocno eksperymentować z wyposażeniem swych smartfonów, a poligonem doświadczalnym jest rodzina Galaxy A. Smartfony z tej serii zaczęły otrzymywać nie tylko potrójne lub poczwórne aparaty. A w niektórych modelach, jak Galaxy A90, pojawią się również wysuwane kamery.

Nie wszystkie modele z tej serii będą jednak mocno doposażone. W niektórych przypadkach wyposażenie będzie nieco gorsze niż początkowo sądzono. Tak będzie z nowym Galaxy A40, który według wcześniejszych przecieków miałby posiadać potrójny aparat tylny.

Nowe rendery opublikowane przez witrynę WinFuture.de, pokazują jednak obecność tylko podwójnego aparatu. Jego parametry nie są jeszcze znane, ale na pleckach smartfonach widzimy także skaner odcisków palców, zlokalizowany pod obiektywami.

Na zamieszczonych grafikach możemy też zobaczyć ekran o niezwykle wąskich ramkach, w którym znajduje się niewielki notch w kształcie kropli wody. Pod maską tego modelu będzie pracował kilkuletni Exynos 7885, natomiast pojemność baterii wyniesie 4000 mAh. Możemy też liczyć na port USB-C oraz gniazdo słuchawkowe.

Oficjalna prezentacja Galaxy A40 odbędzie się 10 kwietnia i wówczas poznamy jego dokładną specyfikację techniczną. Już teraz możemy jednak powiedzieć, że smartfon będzie kosztował na europejskich rynkach 250 euro.

Galaxy A40

Galaxy A40

Galaxy A40

Galaxy A40

Galaxy A40

Galaxy A40

Źródło: Winfuture.de

You may also like...