Wyrusz po przygodę z nowym zegarkiem Garmina

Firma Garmin wprowadza do sprzedaży nowy smartwatch. Garmin Instinct GPS skierowany jest do wszystkich amatorów przygód i posiada bardzo wytrzymałą kopertę, która może wiele znieść.

Garmin to przedsiębiorstwo znane przede wszystkim z produkcji nawigacji samochodowych, bez których trudno byłoby dziś podróżować. W ofercie ma jednak także całkiem sporo sprzętu noszonego w postaci smartwatchy oraz opasek fitness tak pożądanych przed ludzi aktywnych fizycznie.

Producent właśnie wprowadza do sprzedaży zupełnie nowy model smartwatcha o nazwie Garmin Instinct GPS. Produkt skierowany jest do osób aktywnych fizycznie. Otrzymał więc solidną obudowę pokrytą gumą. która chroni go przed uderzeniami oraz wstrząsami, a także wodą. Obudowa spełnia wymogi wojskowego standardu MIL-STD-810G w zakresie wytrzymałości i temperatury, a dodatkowo zapewnia wytrzymałość do głębokości 100 metrów. Zegarek wyposażono także w silikonowy wentylowany pasek, zaś monochromatyczny wyświetlacz jest odporny na zarysowania.

Produkt zaprojektowano w taki sposób, by towarzyszył nam wszędzie gdzie się tylko udamy. Dlatego na jego pokładzie znajdziemy najpopularniejsze systemy nawigacyjne jak amerykański GPS, rosyjski GLONAS oraz europejski Galileo. Dzięki nim zawsze będziemy wiedzieć gdzie iść. Jest też pulsometr oraz sensory mierzące aktywność fizyczną. Dodatkowo mamy barometr i wysokościomierz.

Nie mogło też zabraknąć komunikacji ze smartfonem, dzięki której nie przegapimy zaplanowanych spotkań. Przeczytamy również otrzymane wiadomości oraz sprawdzimy numer połączenia przychodzącego. Atutem jest także wbudowana bateria. Producent deklaruje bowiem, że sprzęt w trybie smartwatcha będzie działał aż do 14 dni. Trochę krócej będzie funkcjonował gdy wykorzystamy wszystkie jego możliwości.

Garmin Instinct GPS jest już dostępny w sprzedaży i na stronie producenta dostaniemy go w cenie 300 dolarów.

Garmin Instinct GPS

Źródło: Garmin.com

You may also like...