Samsung świętuje 10-lecie marki Galaxy ekskluzywnym pakietem

Samsung zapowiedział specjalny rocznicowy pakiet produktów dla swych klientów. W ten sposób koreańska marka świętuje 10-lecie istnienia rodziny smartfonów Galaxy.

10-ta rocznica istnienia smartfonów z rodziny Galaxy, jest świetną okazją do świętowania. Samsung chyba też tak uważa, gdyż przygotował dla swych klientów specjalny pakiet, którym chce uhonorować to wydarzenie. Pakiet nazywa się Samsung Galaxy Anniversary Premium Package i ma bardzo atrakcyjną zawartość.

Składa się na nią flagowy smartfon Galaxy Note 10 oraz nowoczesny smartwatch Galaxy Watch Active 2. W zestawie są też dodatkowe paski do zegarka, słuchawki Galaxy Buds, a także silikonowy futerał chroniący smartfon przed uszkodzeniami. Dzięki funkcji udostępniania energii, nabywcy tego pakietu będą mogli ładować zegarek oraz słuchawki bezpośrednio ze smartfona. Wystarczy tylko położyć je na jego pleckach.

Pakiet pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu i będzie dostępny na wybranych rynkach. Producent nie podał jego ceny, ale łączna wartość znajdujących się w nim przedmiotów wynosi w USA nieco ponad 1400 dolarów. Zapewne będzie jego cena będzie więc zbliżona do tej kwoty.

Samsung

Źródło

You may also like...