Gears of War 4 ukończone

Studio The Coalition oficjalnie ogłosiło zakończenie prac nad Gears of War 4, najnowszą odsłoną popularnej strzelanki na platformy Microsoftu. Gra ukaże się na sklepowych półkach już 11 października.

Fani serii Gears of War, których sądząc po wynikach sprzedaży poprzednich części, musi być co najmniej kilka milionów, z pewnością ucieszą się na wieść o zakończeniu prac nad najnowszą jej odsłoną. Gears of War 4 jest już gotowe i za kilka tygodni trafi do sklepów.
Nowa odsłona strzelanki nie jest już dziełem Epic Games, które produkowało ją od początku, lecz nowego studia The Coalition. Autorzy zapowiadają, że jest to technicznie najbardziej zaawansowana część serii, jaka kiedykolwiek powstała.

Wyposażono ja m.in. w nowy tryb rozgrywki na podzielonym ekranie, który pozwala bawić się wspólnie posiadaczom Xboxa One oraz peceta z Windowsem 10. Jest też wsparcie dla funkcji Xbox Play Anywhere oraz Cross Play dla wszystkich trybów gry. Oczywiście nie można też zapomnieć o grafice w rozdzielczości 4K dostępnej dla najmocniejszych pecetów.

Jeśli nie zamówiliście jeszcze tej gry, to zapraszam do jej zakupu. Tę oraz wiele innych gier w najniższych cenach, znajdziecie na tej stronie.

A tak wygląda premierowy zwiastun nowej gry.

Źródło: Gamereactor.eu
You may also like...