Słuchawki Galaxy Buds3 przypominają wyglądem AirPodsy; ich cena nas zaskoczy

Znane źródło przecieków zaprezentowało rendery najnowszej generację bezprzewodowych słuchawek Samsunga z serii Galaxy Buds3. Ich stylistyka bardzo przypomina sprzęt Apple.

Evleaks pokazał jak wyglądają najnowsze słuchawki Samsunga, czyli Galaxy Buds3 oraz Buds3 Pro. Z zaprezentowanych grafik wynika, że stylistyką w dużym stopniu nawiązują do konkurencyjnych słuchawek AirPods, firmy Apple.

Galaxy Buds3 przypominają sprzęt Apple

10 lipca odbędzie się kolejna impreza z cyklu Galaxy Unpacked, na której Samsung zaprezentuje swoje najnowsze produkty. Podczas wydarzenia koreański gigant zaprezentuje m.in. nowe generacje składanych smartfonów Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold 6, a także smartwatche Galaxy Watch Ultra i Galaxy Watch7. Pokazane zostaną również słuchawki Galaxy Buds3 i Galaxy Buds3 Pro.

Te ostatnie możemy zobaczyć już teraz, gdyż Evleaks zaprezentował ich zdjęcia na platformie X. Źródło twierdzi, że nowe słuchawki pojawią się w czarno-białej kolorystyce. Zdjęcia potwierdzają także, że ich wzornictwo będzie bardzo przypominać konkurencyjne AirPodsy firmy Apple.

Leakster zaprezentował również futerał ładujący słuchawki, który ma przezroczystą górną część obudowy. Na dole etui znajduje się port ładowania USB typu C, do którego dołączony jest mały przycisk, mogący służyć do parowania słuchawek z telefonem.

Słuchawki bezprzewodowe pojawią się na rynku już za kilka tygodni. Ich fani z pewnością nie będą jednak zadowoleni z konieczności znacznie głębszego sięgnięcia do swoich portfeli, zwłaszcza w przypadku modelu Pro. Z ostatnich przecieków wynika bowiem, że może kosztować o ponad jedną trzecią więcej od poprzedniej generacji.

Niektórzy zdecydują się więc poszukać tańszej alternatywy. Na tej stronie znajdziecie szeroki wybór słuchawek bezprzewodowych na każdą kieszeń. #reklama.

You may also like...