Za szybkie ładowanie Galaxy Note 10 zapłacimy dodatkowo

Samsung nie będzie oferował w zestawie z Galaxy Note 10 szybkiej ładowarki o mocy 45 W. Producent zamierza ją sprzedawać oddzielnie za niemal 51 euro.

Samsung ostatnio został w tyle za konkurencją, jeśli chodzi o systemy szybkiego ładowania smartfonów. Jego rywale Huawei i Oppo oferują już ładowarki o mocy 50 W, natomiast Xiaomi opracowało model o mocy aż 100 W, który naładuje smartfona w 17 minut.

Klienci chętnie korzystają z systemów szybkiego ładowania, więc jego brak w urządzeniach Samsunga obniża atrakcyjność tego sprzętu. Na szczęście od paru tygodni pojawiają się plotki mówiące o nowej ładowarce o mocy aż 45 W. Przecieki wskazywały, że wspomniany produkt może być oferowany razem z Galaxy Note 10. Najnowsze informacje mogą jednak zmartwić przyszłych nabywców tego modelu.

Dobrą wiadomością jest to, że ładowarka faktycznie istnieje, a Galaxy Note 10 będzie ją obsługiwał. Zła wiadomość jest taka, że za korzystanie z nowego gadżetu klient musi słono zapłacić. Ładowarki nie dostaniemy razem ze smartfonem i trzeba będzie zakupić ją oddzielnie. W pudełku ze sprzętem otrzymamy jedynie standardową 25 W szybką ładowarkę.

Natomiast nowy produkt kosztować ma aż 50,90 euro, czyli po aktualnym kursie około 216 zł. Tyle ładowarka będzie kosztowała we Włoszech, co potwierdza poniższy screenshot pochodzący z jednego z tamtejszych sklepów. Cena jak widać nie należy do niskich, choć pewnie znajdą się osoby które zdecydują się na zakup akcesorium.

Galaxy Note 10

Źródło: Galaxyclub.nl

You may also like...