Geekbench prezentuje nowe smartfony Oppo

W bazie danych znanego benchmarka Geekbench, pojawiły się dwa nowe smartfony Oppo. Poznaliśmy ich procesory, ilość pamięci RAM oraz system operacyjny.

Oppo przygotowuje dwa nowe smartfony z systemem Android, które niebawem trafią na sklepowe półki. Dzięki benchmarkowi Geekbench, możemy nieco poznać ich szczegóły techniczne. Wiemy jakie procesory znajdą się pod ich maską oraz jaka wersja Androida będzie nimi zarządzała.

Pierwszym z nowych modeli jest Oppo PCLM50, który ma na wyposażeniu procesor MediaTek Dimensity 1000 oraz 64 MP aparat główny. Benchmark wskazuje też na obecność 8 GB pamięci RAM, a także system Android 10, który będzie zarządzał jego działaniem.

Drugim z nowych produktów jest Oppo CPH2023, w którym pracuje MediaTek Helio P90, również współpracujący z 8 GB pamięci RAM. Będzie to pierwszy telefon tego producenta wyposażony w tenże układ, gdyż poprzednie jego modele korzystały z wcześniejszego chipsetu P70. Oczywiście w tym modelu użytkownik również otrzyma na starcie system Android 10.

smartfony Oppo

Według przecieków, Oppo planuje na 18 lutego event, na którym zamierza zaprezentować nowe produkty. Nie wiadomo jednak czy pojawią się tam również wspomniane modele.

Źródło

You may also like...