Geekbench ujawnia część specyfikacji Samsunga Galaxy M32

Samsng przygotowuje kolejny budżetowiec. Benchmark Geekbench zdradził właśnie kluczowe elementy specyfikacji, którą zaoferuje przyszłym nabywcom model Galaxy M32.

W ostatnich latach Samsung skupił się na wprowadzaniu na rynek coraz większej liczby budżetowych smartfonów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Częścią tej polityki jest również Galaxy M32 o oznaczeniu modelowym SM-M325FV, nad którym pracują obecnie inżynierowie koncernu.

Producent na razie milczy na temat specyfikacji nowego sprzętu, jednak częściowo udało nam się ją poznać dzięki benchmarkowi Geekbench. Z informacji umieszczonych w jego bazie wynika, że smartfon działa na Androidzie 11 i posiada 6 GB pamięci RAM. Jego sercem jest natomiast procesor MediaTek Helio G80 SoC. Inne źródła wspominają również o obecności całkiem sporej baterii o pojemności 6000 mAh.

Galaxy M32

Według przecieków Galaxy M32 będzie w dużej mierze oparty na modelu Galaxy A32 4G. Oprócz wspomnianego modelu procesora, posiadać ma również 6,4″ wyświetlacz AMOLED o 90 Hz odświeżaniu, z wbudowanym w niego czytnikiem odcisków palców.

Producent zainstaluje w nim łącznie pięć aparatów, z czego jeden z 20 MP sensorem znajdzie się z przodu i posłuży do selfie oraz wideorozmów. Cztery trafią natomiast na tylny panel i główny będzie miał 64 MP matrycę. Towarzyszyć mu będą 8 MP aparat szerokokątny, 5 MP sensor rejestrujący głębię obrazu oraz 5 MP czujnik przeznaczony do zdjęć makro.

To na razie wszystko co wiemy na temat nowego budżetowca Samsunga, ale miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy więcej konkretów.

Galaxy M32

Źródło

You may also like...