Huawei P50 dołącza do smartfonów z wystającym aparatem

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia modelu Huawei P50, prezentujące wygląd chińskiego smartfona. Nietrudno zauważyć, że moduł jego tylnego aparatu bardzo wystaje ponad obrys obudowy.

Coraz więcej producentów wyposaża swe smartfony w bardzo rozbudowane moduły tylnych aparatów. Znajdujące się w nich podzespoły potrzebują jednak sporo przestrzeni, dlatego moduły aparatów coraz bardziej wystają poza obrys obudowy. Wprawdzie wymaga tego konstrukcja sprzętu, jednak taki garb nie każdemu się podoba i wiele osób uważa, że szpeci wygląd sprzętu. Nie mówiąc już o tym, że może przeszkadzać podczas wyciągania telefonu z kieszeni lub torebki.

Huawei P50

Niestety takiej samej konstrukcji możemy spodziewać się również w nadchodzącym smartfonie Huawei P50. Potwierdzają to bowiem najnowsze zdjęcia opublikowane w chińskich mediach społecznościowych.

Huawei P50

Odstający moduł tylnego aparatu w tym modelu nie jest jednak dużym zaskoczeniem, gdyż widzieliśmy go już na opublikowanych w marcu renderach. Teraz jednak możemy jednak zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości. Jak widać składa się z modułu o kształtem przypominającym jajko, który dzieli się na dwa okrągłe elementy. W każdym z nich znajdują się po dwie soczewki, a więc tylny aparat będzie miał ich aż cztery.

Huawei P50

Na razie nic jednak nie wiemy o specyfikacji technicznej aparatów i sensorach, które się w nim znajdą, więc musimy poczekać na więcej szczegółów.

Według innych przecieków, Huawei P50 może być pierwszym smartfonem chińskiego koncernu wyposażonym w nowy system operacyjny. Pod względem funkcjonalności nie będzie on jednak zbytnio odbiegał od Androida.

Źródło

You may also like...