Gmail lepiej wspiera nowego iPhone X

Google udostępniło aktualizację aplikacji Gmail dla sprzętu Apple. Przyda się posiadaczom modelu iPhone X, gdyż została dopasowana do jego wyświetlacza.

Nietypowy wyświetlacz, jaki znajduje się w najdroższym smartfonie Apple, sprawia czasem pewne problemy z niektórymi aplikacjami. Jedną z nich był Gmail, której interfejs był wyświetlany nie do końca tak jak należy. Na szczęście pojawiła się właśnie nowa aktualizacja, która rozwiązuje problem.

Poprawka sprawia, że Gmail w pełni wspiera smartfona Apple i dzięki temu wszystkie elementy, wyświetlane są poprawnie wyświetlane na jego ekranie. Oczywiście kwestie wizualne nie są jedynymi zmianami, które wprowadzono do tego narzędzia. Użytkownicy iPhone’a X mogą teraz korzystać z kont innych dostawców za pomocą IMAP.

Jeśli więc posiadamy konto Outlooka, możemy je dodać do Gmaila, by w ten sposób mieć całą korespondencję w jednym miejscu. Co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku przedsiębiorców. Dodam, ze wspomniana opcja dostępna jest na Androida już od jakiegoś czasu, a teraz mogą z niej korzystać także posiadacze urządzeń z platformą iOS.

Nową wersję Gmaila znajdziecie w iTunes App Store.

Gmail

Źródło: Apple.com

You may also like...