Kultowe God of War darmową grą w czerwcowym PS Plus

Wyciekła lista tytułów, które Sony za darmo zaoferuje subskrybentom usługi PS Plus. W czerwcu użytkownicy konsol mogą spodziewać się m.in., dawnego hitu God of War.

Całkiem niedawno Sony uruchomiło usługę PlayStation Plus, będącą odpowiedzią na odnoszący ogromne sukcesy serwis Microsoftu Xbox Game Pass. Japoński koncern nadal kontynuuje program PS Plus, który wkrótce zmieni nazwę na PlayStation Plus Essential. W ramach tego programu firma rozdaje subskrybentom darmowe gry i udało się nam poznać listę tytułów, które pojawią się w czerwcu.

Właściciele konsol PlayStation z pewnością będą zainteresowani skorzystaniem z oferty, gdyż na liście znalazł się wielki hit God of War. W czerwcu będzie go można otrzymać całkowicie za darmo. Tytuł wydany w 2018 roku to jedna z lepszych produkcji w ofercie Sony. Zebrał wysokie noty nie tylko ze strony krytyków, ale też samych graczy. Serwis Metacritics przyznał mu wysoką ocenę 94 punktów.

W tym roku pojawi się wprawdzie oczekiwany sequel God of War Ragnarok. Wielu graczy z pewnością zechce sobie jednak przypomnieć pierwszą część serii, od której wszystko się zaczęło.

Oczywiście to nie jedyna gra, którą w przyszłym miesiącu otrzymają posiadacze PlayStation. Na liście tytułów znalazło się też coś dla fanów Naruto, mianowicie Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Trzecią propozycją jest natomiast Nickelodeon All-Star Brawl.

Dodam, że nowe gry w PS Plus będzie można pobrać w okresie od 7 czerwca do 5 lipca.

God Of War

Źródło

You may also like...