Hisnese Vidda C1 idealnym projektorem dla graczy; obraz 4K i 240 Hz odświeżanie

Marka Hisnese zaprezentowała najnowszy projektor do kina domowego. Model Hisnese Vidda C1 świetnie nadaje się dla graczy, oferując 240 Hz odświeżanie obrazu.

Hisnese zaczyna powoli wyrastać na potężnego gracza na rynku sprzętu RTV. Chińska marka ma w swej ofercie wiele nowoczesnych modeli telewizorów, a teraz zapowiedziała najnowszy projektor Hisnese Vidda C1, wyposażony w przełomowe rozwiązania technologiczne.

Sprzęt jest w stanie wyświetlać obraz z jasnością do 1350 ANSI lumenów oraz pokryciem gamy kolorów sięgającym 202% w przestrzeni kolorów BT.709. Jego niewątpliwym atutem jest również obsługa częstotliwości odświeżania do 240 Hz, a także technologia poprawy częstotliwości odświeżania ruchu MEMC. Eliminuje rwanie obrazu i zapewnia większą jego płynność. Oprócz tego wspiera technologię HDR10+.

Sprawdź ceny popularnych projektorów w polskich sklepach

Sprzęt świetnie nadaje się więc dla graczy. Może bowiem wyświetlać obraz o przekątnej od 80″ do 150″, zaś opóźnienie wynoszące jedynie 12 ms oraz 240 Hz odświeżanie obrazu zapewnia niezwykły komfort zabawy. Z padem w ręku możemy więc zasiąść w wygodnym fotelu i bawić się ulubioną grą na 150-calowym ekranie z dużą płynnością wyświetlanego obrazu.

W projektorze zamontowano procesor MediaTek MT9669 SoC z 4 GB RAM i 64 GB wewnętrznej pamięci. Na pokładzie ma również czujnik CMOS oraz ToF, które służą do gromadzenia informacji dotyczących pomieszczenia. Informacje są następnie wykorzystywane przez sztuczną inteligencję do automatycznej kalibracji ustawień, aby zapewnić najlepszą jakość obrazu. Projektor może automatycznie kalibrować ostrość, ustawienie nachylenia, rozmiar ekranu, a nawet orientację w zależności od sytuacji w otoczeniu.

Hisnese Vidda C1

Projektor posiada również wbudowane stereofoniczne głośniki 2 x 10 W oraz obsługuje Dolby Atmos i DTS Hi-Res. Nie trzeba więc podłączać do niego zewnętrznych wzmacniaczy oraz systemów głośnikowych, co zdecydowanie upraszcza eksploatację.

Hisense Vidda C1 w sprzedaży pojawi się już 15 czerwca. Podczas premiery będzie go można kupić w przeliczeniu za kwotę 4480 zł. Dostaniecie go w sklepie JD.com.

Hisnese Vidda C1

Źródło

You may also like...