GodMode: suplement diety dla graczy

Firma Level Labs wprowadziła na rynek suplement diety dla graczy. Produkt nazywa się GodMode i według zapewnień producenta poprawić ma funkcje poznawcze u zdrowych dorosłych.

Gracze od pewnego czasu zaczynają być postrzegani przez firmy jako dojne krowy. Firmy uważają, że można im wcisnąć każdy produkt, byle miał naklejkę “Dla graczy”. Przykładów takiej strategii nie trzeba daleko szukać. Na rynku pełno jest różnych akcesoriów, a także produktów okołogrowych, jak specjalne rękawiczki czy inne gadżety.

Do takich zaliczymy również suplement diety dla graczy, który nazywa się GodMode, a jego zadaniem jest poprawić funkcje poznawcze. Produkt firmy Level Labs pojawił się wprawdzie już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz udało mu się zyskać większy rozgłos, gdyż zainteresowały się nim media growe.

Jeden z serwisów poprosił nawet o opinię doktor Kimberly Urban, neurobiologa z Filadelfii, która przyjrzała się składowi nowego produktu. Jej zadaniem obecność kofeiny oraz teobrominy, który jest kolejnym znanym stymulantem, faktycznie może zapewnić uczucie pobudzenia i większego skupienia. Jej zdaniem to samo można jednak uzyskać wypijając kilka filiżanek kawy.

Niektórzy twierdzą jednak, że środek może dawać jakiś efekt, ale z pewnością nie jest cudowną receptą na zwiększenie liczby fragów zdobywanych w grach sieciowych. W dodatku środek jest bardzo drogi, gdyż na Amazonie kosztuje niemal 28 dolarów, więc o tym czy warto go kupić, musicie zdecydować sami.

suplement diety

Źródło: Techspot.com

You may also like...