Google Duo podnosi limit uczestników wideorozmów

Google Duo po raz kolejny zwiększy limit uczestników grupowych wideozomów. Tym razem będą w nich mogły uczestniczyć równocześnie aż 32 osoby,

Zoom jest aktualnie aplikacją posiadającą największy limit uczestników grupowych wideorozmów, który wynosi aż 100. Wprawdzie wokół tego narzędzia pojawiło się ostatnio wiele kontrowersji, to pod względem liczby użytkowników nie ma sobie równych. Producenci innych narzędzi do wideorozmów próbują zniwelować tę różnicę, także zwiększając limity osób.

Aplikacją, z której może korzystać coraz więcej osób jest Google Duo. W marcu amerykański koncern poinformował świat, że podnosi limit uczestników do 12 osób, lecz było to o wiele za mało, by dorównać konkurencji. Dlatego Google potwierdziło właśnie, że po raz kolejny podnosi ten limity, tym razem do 32 osób. Niestety firma nie sprecyzowała kiedy nowa funkcja trafi do użytkowników tej aplikacji.

Na razie musimy więc zadowolić się najnowszą aktualizacją i po prostu poczekać. Zapowiedziana w ubiegłym tygodniu poprawka, m.in., będzie wspierała grupowe rozmowy za pomocą przeglądarki oraz wprowadzi zmiany do trybu rodzinnego.

Google Duo

Źródło

You may also like...