Nowa funkcja Google Photos ma limit zdjęć

Użytkownicy odkryli, że funkcja Live Album obecna w Google Photos, ma limit zdjęć. W albumie możemy umieścić maksymalnie 10 tysięcy fotografii.

Google stale udoskonala swą aplikację Google Photos i całkiem niedawno wzbogaciło ją o zupełnie nową funkcję o nazwie Live Album. Firma nie powiedziała jednak użytkownikom, że nowa opcja posiada pewne ograniczenia dotyczące liczby zdjęć, które mogą umieścić w swych albumach. Ci odkryli bowiem, że maksymalnie do jednego albumu mogą wrzucić maksymalnie do 10 tys. fotografii.

Przypomnę, że Live Album to bardzo przydatna opcja, w której sztuczna inteligencja zastępuje użytkownika w żmudnym zadaniu sortowania posiadanych zdjęć. SI potrafi bowiem całkowicie samodzielnie posortować je pod kątem twarzy, ludzi oraz obiektów, automatycznie umieszczając je w albumie. Takie działanie oszczędza użytkownikom masę pracy. Szczególnie jeśli dużo fotografują, więc liczba posiadanych przez nich zdjęć, liczona jest w tysiącach.

Zasadniczo 10 tys. fotografii na jeden album, to ilość całkowicie wystarczająca dla przeciętnego użytkownika. Są jednak prawdziwi zapleńcy fotografowania, którzy trzaskają setki fotek dziennie. I nie chodzi tu wyłącznie o selfie robione gdzie się tylko da. Na szczęście limit dotyczy tylko jednego albumu, więc gdy już zostanie osiągnięty, można zwyczajnie założyć kolejny album.

Google Photos

Źródło: Androidpolice.com

You may also like...