Google Pixel 2 z ekranem OLED od LG Display?

Google wprawdzie nie zapowiedziało jeszcze nowej generacji smartfona z rodziny Pixel, ale w sieci zaczynają się już pojawiać plotki z nim związane. Jedna z nich sugeruje obecność ekranu OLED od LG Display.

Google od pewnego czasu próbuje robić konkurencję dla największych producentów smartfonów, ze średnio udanym skutkiem. Jej najnowszym urządzeniem jest Google Pixel, który może sprawia mniej problemów niż Nexusy, ale również nie jest sprzętem idealnym.Telefon pojawił się jednak w zeszłym roku, więc powoli nadchodzi czas zaprezentowania jego następcy. Google wprawdzie na razie tego nie zrobiło, ale w sieci zaczynają już krążyć pierwsze plotki na jego temat. Według koreańskich mediów, Google Pixel 2 może zostać wyposażony w wyświetlacz OLED z zakrzywionymi krawędziami, podobny do tego, jaki posiada Samsung Galaxy S8. Panel miałby pochodzić z fabryk LG Display.

Powyższe informacje to oczywiście niepotwierdzone doniesienia, ale biorąc pod uwagę rosnącą popularność takich wyświetlaczy, które chce mieć nawet Apple, byłoby to logicznym krokiem.

Źródło: Etnews.com

You may also like...