Nadchodzą nowe wersje Google Pixel 3. Rendery pokazują wygląd 3 Lite i 3 XL Lite

Rodzina smartfonów Google Pixel 3 może wkrótce powiększyć się o dwa nowe modele. W sieci pojawiły się rendery prezentujące wygląd Pixel 3 Lite i 3 XL Lite.

Niektórzy producenci smartfonów już dawno zrozumieli, że im szersza oferta danego modelu, tym większa szansa na zarobek. Wypuszczają więc na rynek jeden smartfon, oferując potem jego inne warianty, wyposażone w większy ekran, okrojoną konfigurację lub wzmocnioną obudowę. Tak do tej pory postępował m.in., Samsung, proponując swym klientom kilka wersji flagowych smartfonów z rodziny Galaxy S.

Podobną strategię biznesową zamierza teraz wykorzystać Google, które całkiem niedawno wprowadziło do sprzedaży nowego flagowca. Na razie dostępne są modele Pixel 3 oraz 3 XL, ale wkrótce dołączą do nich dwa kolejne. Dzięki uprzejmości @OnLeaks oraz 91mobiles możemy zobaczyć jak wyglądają. Wspólnie przygotowano bowiem ich rendery, pokazujące ich prawdopodobny wygląd.

Różnice w wyglądzie obu modeli są bardzo subtelne i trzeba się mocno przyjrzeć, by je zauważyć. Oba urządzenia wprawdzie nie posiadają notcha, jednakże w zamian wyposażono je w nieco szersze ramki w dolnej i górnej części ekranu. Widać na nich również gniazdo USB-C oraz maskownicę kryjącą dolny głośnik. Na górnej krawędzi znajduje się natomiast gniazdo służące do podłączenia przewodowych słuchawek.

Specyfikacja Pixel 3 Lite i Pixel 3 XL Lite nie jest jeszcze znana. Oczekuje się jednak, że oba modele dostaną 6-calowy wyświetlacz. Nieoficjalnie sugeruje się również obecność procesora Snapdragon 710 oraz większego akumulatora. Naturalnie są to tylko spekulacje, więc możemy jedynie domyślać się wyposażenia obu urządzeń.

Przynajmniej dopóki Google nie zdecyduje się ich oficjalnie zaprezentować.

Pixel 3 Lite

Pixel 3 Lite

Pixel 3 Lite

Pixel 3 Lite

Pixel 3 Lite

Źródło: Twitter.com

You may also like...