Google Pixel ma nieograniczoną przestrzeń na zdjęcia

Google potwierdziło, że pierwsza generacja smartfona Google Pixel, dostanie nieograniczoną przestrzeń w Google Photos. Przeznaczona jest na zdjęcia i filmy.

Kilka dni temu informowałem (https://technogadzet.pl/darmowy-magazyn-zdjec-dla-google-pixel-2/), że nabywcy smartfona Google Pixel 2 oraz Pixel 2 XL, dostaną nieograniczoną przestrzeń na zdjęcia oraz filmy w usłudze Google Photos. Jest jednak pewien haczyk, gdyż promocja jest ograniczona czasowo i będzie obowiązywać jedynie do 2020 roku.

O takie ograniczenia nie muszą jednak martwić się posiadacze pierwszej generacji smartfona Google. Firma obiecała właśnie, że każdy właściciel tego sprzętu otrzyma nielimitowaną przestrzeń dożywotnio. Nie będzie więc musiał martwić się przechowywaniem filmów i zdjęć zrobionych podczas wycieczek lub imienin cioci, gdyż Google się tym zajmie. I nie pobierze za to żadnych dodatkowych opłat.

Należy tu wyjaśnić, że Google Photos oferuje użytkownikom możliwość przechowywania zdjęć i filmów w chmurze w dwóch formatach: standardowym i wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości można przechowywać za darmo na zawsze, natomiast w przypadku standardowej, po zapełnieniu wyznaczonego limitu, trzeba zapłacić za dodatkową przestrzeń.

Google Pixel

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...