ONEBOT S2 jednym z najmniejszych i najtańszych rowerów elektrycznych

Na Indiegogo ruszyła właśnie kampania najnowszego elektryka ONEBOT S2. To bardzo kompaktowy składak z ramą wykonaną z magnezu oraz baterią na 50 km jazdy, oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie.

Rowery elektryczne zasadniczo nie różnią się rozmiarami od standardowych jednośladów. Dla wielu osób są więc o wiele za duże. Potrzebują pojazdów na dojazdy do pracy, które nie zajmują wiele miejsca i łatwiej je przechowywać, a w razie potrzeby można je zabrać ze sobą do biura.

ONEBOT S2 jednym z najmniejszych elektryków

Te warunki z pewnością spełnia najnowszy rower elektryczny ONEBOT S2, który właśnie pojawił się na platformie Indiegogo. To niezwykle kompaktowa konstrukcja, która dzięki ramie wykonanej ze stopu magnezu waży jedynie 18 kg. I choć rower już jest dość mały, to dodatkowo można go złożyć sprawiając, że zajmuje jeszcze mniej miejsca. Z łatwością zmieścić się więc w bagażniku, a przy tym jest całkiem solidny, gdyż wytrzymuje obciążenie do 126 kg.

ONEBOT S2

Zastosowany tu silnik o szczytowej mocy 400 W generuje moment obrotowy 35 Nm i zapewnia wspomaganie do prędkości 25 km/h. Rozpędzenie do maksymalnej prędkości zajmuje tylko 3,2 s, a dodatkowo pozwala łatwo pokonywać wzniesienia o nachyleniu 15 stopni. Bateria o pojemności 216 Wh, wystarcza natomiast na pokonanie dystansu 50 km.

Dzięki wentylowanym hamulcom tarczowym o średnicy 6,3″, rower potrafi zatrzymać się na dystansie zaledwie 2 m. Natomiast pneumatyczne opony 14×1,95″ gwarantują stabilną i komfortową jazdę. Podczas podróży użytkownik może też korzystać z wodoszczelnego komputera rowerowego z ekranem LCD, który pokazuje prędkość oraz poziom naładowania baterii. Zapewnia też dostęp do trzech ustawień trybu prędkości jazdy.

W trakcie trwania kampanii, można zamawiać ONEBOT S2 za 3917 dolarów HongKongu (2312 zł), co czyni go jednym z najtańszych elektryków na rynku. Oczywiście to cena promocyjna, gdyż po zakończeniu kampanii wzrośnie. Rower trafi do klientów już we wrześniu. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego roweru, a być może złożyć także zamówienie, to zapraszam na stronę Indiegogo.

Oczywiście jeśli nie potrzebujecie takiego sprzętu i poszukujecie czegoś innego, na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli. Zapraszam też do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Źródło

You may also like...