Google Play Music i YouTube Red darmowe przez 4 miesiące

Google zachęca użytkowników do korzystania ze swych flagowych usług YouTube Red i Google Play Music. Oferuje więc 4 miesiące darmowych testów.

Google Play Music oraz YouTube Red, to dwie płatne usługi internetowego giganta, wymagające uiszczania comiesięcznego abonamentu. Zapewniają nam dostęp do szerokiej oferty muzyki oraz różnego rodzaju wideo.

Pierwsza z nich jest muzycznym serwisem oferującym miliony utworów wykonawców, pochodzących z całego świata. Druga natomiast jest płatną wersją portalu YouTube, która pozbawiona jest reklam, a przy okazji zapewnia dostęp do ekskluzywnych treści.

Obie usługi są oczywiście płatne, jednak Google pozwala nam przetestować je za darmo. I to przez dość długo okres czasu, bo od teraz aż przez cztery miesiące. Oczywiście darmowe wersje testowe były dostępne już wcześniej, lecz przez znacznie krótszy okres czasu.

Więcej szczegółów na temat promocji Google Play Music oraz YouTube Red uzyskacie na oficjalnych stronach poszczególnych usług. Należy jednak mieć na uwadze, że oferta prawdopodobnie dotyczy osób, które wcześniej nie były subskrybentami żadnej z wymienionych usług.

Google Play Music

Źródło: Talkandroid.com

You may also like...