Drugi ekran w Meizu PRO 7 będzie kolorowy

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Meizu PRO 7. Wskazują one, że dodatkowy ekran, który się w nim znajdzie, będzie kolorowy.

Wczoraj informowałem, że LG V30 nie będzie mieć dwóch ekranów. Producent ponoć zrezygnował z tego pomysłu, planując wyposażyć swój nowy telefon w panel OLED.

Dwa ekrany będzie natomiast mieć nowy Meizu PRO 7, o którym usłyszeliśmy jakiś czas temu. Telefon, który swa premierę będzie mieć za parę tygodni, zostanie wyposażony w dodatkowy wyświetlacz umieszczony na tylnym panelu.

Początkowo sądzono, że wyświetlacz będzie w technologii e-ink, a więc prezentować ma obraz w odcieniach szarości. W sieci pojawiły się jednak nowe zdjęcia tego smartfona, które temu przeczą. Nie będzie to więc panel E-ink, lecz typowy kolorowy ekran LCD.

Naturalnie wiarygodność tej fotografii nie została potwierdzona, więc należy do niej podchodzić z rezerwą. Tym bardziej że, dodatkowy ekran LCD znacznie podniósłby zużycie energii, więc nie wiadomo czy producent zdecydowałby się na taki krok.

Jak będzie naprawdę, przekonamy się już wkrótce, gdyż Meizu PRO 7 pojawi się w sprzedaży w lipcu lub sierpniu. Nowy smartfon posiadać ma MediaTeka Helio X30 oraz Samsunga Exynos 8895 w wersji Plus. Wyposażony zostanie w podwójny tylny aparat z 16 Mpix sensorem Sony IMX386 oraz 12 Mpix sensor Sony IMX286.

Meizu PRO 7

Źródło: Mydrivers.com

You may also like...