Google rozdaje prezenty subskrybentom YouTube TV

Każdy kto zdecyduje się wykupić subskrypcję YouTube TV, może liczyć na prezent od Google. Koncern rozdaje bowiem za darmo najnowszą wersję Chromecasta.

W tym tygodniu koncern Google zaprezentował najnowszy model Chromecasta o nazwie Sabrina. A teraz rozdaje go za darmo każdemu kto tylko zechce. Oczywiście nie można go otrzymać od tak, gdyż byłby to zbyt łatwe. Wcześniej należy bowiem zapisać się do serwisu YouTube TV i wykupić subskrypcję.

Oferta dotyczy wszystkich nowych użytkowników. Aby z niej skorzystać należy opłacić abonament w okresie pomiędzy 15 października a 31 grudnia bieżącego roku. Niestety dla nas Europejczyków, promocja dotyczy wyłącznie mieszańców Stanów Zjednoczonych i tylko oni mogą z niej skorzystać.

Trzeba jednak pamiętać, że subskrypcja YouTube TV nie należy do tanich. Kosztuje miesięcznie aż 64,99 dolarów, oferując w zamian nieco ponad 85 różnych kanałów telewizyjnych. Dla porównania Chromecast z Google TV to wydatek jedynie 49,99 dolarów, więc teoretycznie oszczędzamy w ten sposób niecały miesiąc abonamentu. Innymi słowy, oferta nie jest aż tak atrakcyjna jak można by sądzić.

Oczywiście jeśli i tak planujecie skorzystanie z tego serwisu, to darmowy Chromecast będzie miłym dodatkiem.

YouTube TV

Źródło

You may also like...