Google rozdaje za darmo głośniki Nest Mini

Subskrybenci serwisu YouTube Premium z USA otrzymują za darmo głośniki Nest Mini. To z pewnością bardzo miły prezent od Google, gdyż normalnie głośnik kosztuje 50 dolarów.

YouTube Premium to specjalna płatna wersja popularnego serwisu, oferująca użytkownikom treści pozbawione reklam oraz oryginalne produkcje przygotowywane dla tej platformy. Serwis dostępny jest również w Polsce, gdzie możemy wypróbować go, korzystając z miesięcznego okresu próbnego. Jeśli natomiast usługa przypadnie nam do gustu, to dalsze korzystanie z niej będzie nas kosztowało miesięcznie 23,99 zł.

Użytkownicy tego serwisu na pewno ucieszą się z miłego prezentu, którego zrobił im Google. Subskrybenci z USA otrzymali bowiem od koncernu całkowicie za darmo głośnik Nest Mini. Oferta kończy się 30 czerwca, więc użytkownicy powinni się pospieszyć, jeśli chcą z niej skorzystać. Oczywiście każdy z nich powinien otrzymać emaila, który ich o tym informuje, ale lepiej samemu o to zadbać.

Pod tym linkiem możecie sprawdzić, czy kwalifikujecie się do wspomnianej promocji. Przypominam tylko, że promocja dotyczy tylko użytkowników ze Stanów Zjednoczonych.

Nest Mini

Źródło

You may also like...