Gracze dostają więcej: mega paczka gier od Intela z okazji Intel Extreme Masters

Z okazji zbliżającego się finału mistrzostw świata w grach komputerowych – Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach, Intel przygotował dla fanów elektronicznej rozrywki specjalną ofertę.

Każdy kto kupi komputer ze specjalnej serii Intel Extreme Masters Limited Edition PC lub pecety dla graczy od jednego z producentów wystawiających się na Intel Extreme Masters w Spodku otrzyma zestaw czterech popularnych gier o łącznej wartości ok. 670 złotych.

W pakiecie gier dodawanych do komputerów Intel Extreme Masters Limited Edition PC oraz komputerów dla graczy (z procesorami Intel Core i5 oraz Core i7) oferowanych przez wystawców obecnych w katowickim Spodku znajdą się:
– Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
– Just Cause 3
– Warface (w popularnej strzelance sieciowej otrzymujemy dodatkową zawartość o wartości ok. 80 złotych)
– World of Warships (pakiet elementów o łącznej wartości ok. 100 złotych, w tym m.in. specjalną wersję statku, paczkę czterech flag oraz dublony)

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oraz Just Cause 3 to pełne wersje gier, które możemy pobrać całkowicie za darmo. Co więcej, Intel przygotował także jedną aplikację – niespodziankę, którą gracze mogą odblokować wypełniając krótką ankietę.

Zasady promocji

Nabywcy produktów objętych promocyjną otrzymają unikatowy kod upoważniający do pobrania zestawu gier. Otrzymany kod należy wpisać na tej stronie. Promocja dostępna jest u wybranych partnerów i obowiązuje do 31 lipca 2016 r.

Najtańsze gry na pc

Intel Extreme Masters

Tegoroczny finał Intel Extreme Masters odbędzie się w katowickim Spodku w dniach 4-6 marca 2016 r. Impreza zawita do stolicy Górnego Śląska już po raz czwarty. W tym roku do oficjalnych turniejów – StarCraft II i League of Legends dołączy CS:GO. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak zakup biletu umożliwia wcześniejsze wejście do Spodka i daje szereg dodatkowych korzyści.

Źródło: mondaypr.pl

You may also like...